×

Signaalgevers

DIVIZE levert diverse signaalgever voor het testen van meet- regel- en besturingscomponenten zoals regelaars, displays, PLC's DCS systemen etc.

Tonen als Lijst Foto-tabel

2 producten

per pagina
Van hoog naar laag sorteren
  1. Bipolar current source front
    Bipolaire regelbare stroombron -20/+20 mA
    A2034E-IU
    € 114,52

    Bipolaire variabele stroombron, uitgangssignaal van -20 tot 20 mA Het -20/+20 mA signaal wordt veel gebruikt in kranen, schepen,landbouw en industriële systemen. Met de A2034E-IU kunnen de hydraulische proportionele ventielen, frequentieregelaars en andere aandrijfsystemen aangestuurd of getest worden.



    A2034E-IU Bipolaire regelbare stroombron -20/+20 mA details
  2. Bipolar current source front
    Bipolaire regelbare stroombron -8/+8 mA
    A2034E-IA
    € 114,52

    Bipolaire variabele stroombron, uitgangssignaal van -8 tot 8 mA Het -8/+8 mA signaal wordt onder andere toegepast is de vliegtuig industrie voor de besturing van verschillende functies aan boord van moderne vliegtuigen. De A2034E-IA bootst het signaal na zodat de actuators zoals gebruikt aan boord van vliegtuigen getest kunnen worden.



    A2034E-IA Bipolaire regelbare stroombron -8/+8 mA details
Tonen als Lijst Foto-tabel

2 producten

per pagina
Van hoog naar laag sorteren
Signaalgevers voor het simuleren van diverse elektrische signalen voor meet- regel- en besturingstechniek
© 2006-2024 DIVIZE b.v.